Arama

Kişisel Bakım Kıvırcık Saç Bakımı

Mizah delilerine özel kişisel bakım bölümümüz açıldı. Bu sayfada yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır ve netten elde edilen bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. 

Kıvırcık Saçları Kestirmeden Önce Bunları Öğrenin!

Kıvırcık saç bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı takdir de oldukça güzel görünen ve son derece göz alıcı bir hale gelmekte olan saçlardan bir tiptir. Özellikle de neme doyan kıvırcık saçlar hem hiç sert duramazlar hem de yine olduklarından çok daha sağlıklı gözükürler ve bu sayede siz hiçbir ürün tercih etmeseniz, hiçbir ürünü kullanmıyor olsanız dahi onlar hep parlar ve bukleleri de oldukça güzel görünür. Son olarak da yine kıvırcık saçlarınızı kestirme fikrine vardığınız takdir de kesinlikle kuaförünüzü de titiz bir şekilde seçmeniz gerektiğini hatırlatmamızda fayda var. 


Kuaförler Düzgün Kesemiyor

Genel olarak birçok kuaför kıvırcık saç kesimlerini düzgün yapamayabiliyorlar ve yine bu durumu da bir tek saçlarınızı düzleştirdiğinizde anlarsınız. Bunu önleyebilmek için de kuaförünüz saçlarınızı ıslatmamalı ve ilk işlem olarak saçlarınızı düzleştirmelidir. Bu işlemi yine herhangi bir çeşit saç düzleştirici beraberinde değil de mümkünse eğer fön çekerek yapmalı. Bununla birlikte bütün saç telleri de en dipten en uca kadar düzleşir. Bunların arkasından da büyük ölçüde düzleşmiş olan saçlarınızı dilediğiniz model ile kesebilir.


Bitkiseller

Kıvırcık saç bakımı hakkında bir tavsiye daha verecek olursak saçların çok daha fazla nem kazanmaları ve yine çok daha fazla yumuşamalarını istiyorsanız saç bakım yağları arasından avokado maskesi de uygulayabilirsiniz ve yine doğal Hindistan cevizi yağları ile de birkaç saat kadar bekletmeniz mümkün olabilir. 

 Yazının okunma sayısı : 417
 Sizin İçin Seçtiğimiz Kıvırcık Saç Bakımı Hit
 2 Bilet 602
 Herif Gelsin De Dinlesin 580
 Komik Makara Sözler 932
 Güldüren Komik Mesajlar 678
 Postane 581
 AH BİZ TÜRKLER 940
 Gülümseten Komik Sözler 684
 Yüz Yıkamamak 637
 GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN? 603
 Saat Neden Geride? 640